Volkswagen T-Cross
1.0 TSI Automaat R-Line led|cam|stoelverw.|applecarplay|ecc|pdc|lmv18.
Direct kopen, basisprijs: € 24.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.450,-
LEASEPRIJS: € 342,57 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.156,97 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Volkswagen T-Cross |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 TSI Automaat R-Line led|cam|stoelverw.|applecarplay|ecc|pdc|lmv18. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 27 oktober 2021 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 46.025 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 342,57 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KHS-86-F |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 572 kg |
| Gewicht: | 1.198 kg |
| Wielbasis: | 255 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.770 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 640 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegel rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklap-/verstelbaar en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar met neerlaatbare spiegel bijrijder
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Led-achterlicht met speciale styling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Metaalkleur
- Mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- R-Line exterieur
- Ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Sportvelgen
- Warmtewerend glas
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Bluetooth Streaming
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airbag voor bestuurder en bijrijder, met uitschakelbare bijrijdersairbag
- Airco automatisch
- Airconditioning Climatic Vol Automatisch
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen anti-whiplash
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sfeer- en omgevingsverlichting
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Velours bekleding
- Voorstoelen verwarmd
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheids herkenning
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Adaptieve bochtverlichting
- Android Auto
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay
- Apple Carplay/Android Auto
- Automatische verlichting
- Autonomous Emergency Braking
- Beenruimte verlichting
- Bekerhouders voor
- Bergweg rijhulp
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Bumpers in kleur carrosserie
- Chroompakket
- Climate Control
- Coming / Leaving home functie
- Connected services
- DAB Radio
- Dagrijverlichting met hulprijverlichting en coming- homefunctie
- Dakrails aluminium
- Dashboardkastje gekoeld
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- DSG 7 Traps Automaat
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geluidsisolerend glas
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Hoogwaardige uitrusting
- Isofix voorbereidingkinderzit op re voorstoel
- Kaartleeslamp voor
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- Mirror Link
- Mobiele telefoon met Bluetooth
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia scherm middel
- Multimediasysteem
- Navigatie dmv koppeling mobiele telefoon
- Onderhoudsboekje/Service digitaal
- Parksensoren voor en achter
- Passagiersairbag
- Reparatiekit voor de banden
- Rijstrooksensor met correctie
- Rokersvrije auto
- Schakelpaddles
- Schuiflade onder passagiersstoel
- Sfeerverlichting
- Stuurkolom, axiaal en verticaal verstelbaar
- Touchscreen
- Unikleur/pastel
- Velgen Alu, 18 inch
- Voetgangers beschermingsmaatregeling
- Warmtewerend getint glas met donkere ramen achter
- Zicht & Licht Pakket
- Zij airbag(s) voor
- Zonneklep met spiegel en verlichting
- ASR